Vroboti була створена у 2020 році співзасновником успішної українськой IT компанії Binotel, яка вже 12 років працює у сегменті B2B, розробляючи CRM-системи, інструменти для зростання продажів, веб-сервіси для ефективної роботи та розвитку бізнесу, фінтех сервіси та розумну телефонію. Продуктами Binotel користуються більш ніж 2 млн людей кожен день.

Компанія Vroboti спеціалізується на продуктах у сфері Recruiting-, HR-, Task-, Time- та Career- менеджменту. Команда Vroboti - це досвідчені експерти, які мають досвід в розробці та реалізації більш ніж 10 IT продуктів на українському та міжнародному ринку.

Потреба в системі рекрутингу з’явилася на реальному досвіді роботи відділу рекрутингу з 16 людей в компанії з понад 600 співробітників. Заснування компанії було логічним кроком для автоматизації та збільшення ефективності в галузі HR та рекрутингу.

Vroboti Рекрутинг був успішно реалізован та впроваджен, і ми продовжуємо активно розвивати його, щоб надавати нашим клієнтам найкращі інструменти для управління наймом та роботи з персоналом.

Щодо підключеня, пишіть на sales@vroboti.com
Якщо маєте питання, будь ласка пишіть на support@vroboti.com

Ми відповімо як найшвидше.

ТОВ “В роботі”
ЭДРПОУ 45383260
м.Київ, вул. Здолбунівська 7д, 3 пов.